skip to Main Content
Modní outfit - ilustrační foto

Záleží vám na tom, jak vypadáte? Jestliže vaše odpověď zní ano, pak určitě uvítáte rady a tipy, jak zajímavě ozvláštnit svůj outfit. Ne každý se pohybuje ve světě módy, jako ryba ve vodě. To však neznamená, že člověk nemůže vypadat skvěle. Přečtěte si, co je letos IN a jakými doplňky přivedete svůj styl k dokonalosti.

Trička s potiskem kapel

Jestli letos něco frčí, pak jsou to trička s potiskem kapel. Máte-li nějakou svou oblíbenou skupinu, pak by takové tričko nemělo ve vašem šatníku chybět. Mimo triček s potiskem jsou žádanými kousky trička a mikiny s dírami v over size velikosti. Už nejsou šik pouze džíny, které vypadají, jako kdyby přežily útok buldoka, ale i vytahaná a děravá trička, mikiny, svetříky. Máte-li doma ve skříni oblečení, které dávno nenosíte, můžete z nich za pomocí nůžek udělat žhavé trendy letošního léta a podzimu.

Zubatá délka nohavic

Džíny rovného a úzkého střihu, které vám nepřipadají ničím zvláštní lze povznést na prvotřídní a originální kousek rovněž s pomocí krejčovských nůžek. Stačí jen spodní délku nohavic ustřihnout tak, že odstraníte začištěný spodní okraj a přední část nohavice zkrátíte o 5 centimetrů, zatímco zadní strana zůstane delší.

Šperky a bižuterie

Dnešní trendy se zaměřují na neobvyklost a výjimečnost. Není dávno nutné mít například dvě stejné náušnice. Pořídit si můžete různé typy náušnic a libovolně je mezi sebou kombinovat. V jednom ušním lalůčku mít pecičku a v druhém visací kousek. V módě jsou i náušnice, které nevisí z ucha dolů, ale šplhají po boltci směrem vzhůru, kde se zaháknou, není ani potřeba mít propíchnutou další dírku. Stejně tak jsou velmi žádané „fejkové“ náušničky do nosu či rtů – tudíž falešný piercing. Ve světě náhrdelníků jsou jasným favoritem obojkové a objemné šperky, stejně tak i jemné a elegantní kousky.

Sluneční brýle

Sluneční brýle patří během léta k nepostradatelnému módnímu doplňku. Jejich výběr závisí od vašeho stylu, tvaru obličeje, příležitosti a dalších aspektů. Vybírat lze z americké klasiky, retro, romantických, ale i moderních brýlí. Pro jistotu si opatřete hned několik kousků.

Hodnocení článku

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Back To Top