skip to Main Content
Chlapecké oblečení - eshop Olšákovi

Letní prázdniny jsou v plném proudu a vy možná ještě narychlo dokupujete poslední kousky na tábor, dovolenou u moře či dobrodružství na chalupě. Pokud nestíháte a stále si nejste jistí, jestli máte všechno, zkuste tento náš krátký seznam.

Kousky pro teplé dny

Mezi oblečením pro chlapce na léto by nemělo chybět zejména dostatek triček s krátkým rukávem a vzdušných kraťas, doporučujeme zejména ty z lehké teplákové látky. Na opravdu horké dny pořiďte ještě i tričko bez rukávů, hodí se k vodě, ale i na túry do letní přírody.

Vybavení do deště a větru

Ideální volbou jsou tenké softshellové kalhoty a lehká softshellová bunda bez podšívky. Obojí chrání před zimou i větrným počasím a snadno se udržuje. Pokud se dostaví opravdu silný déšť, raději pamatujte i na pláštěnku, která proti letním bouřkám a jiné nepřízni počasí dokáže ochránit nejspolehlivěji.

Nezbytné maličkosti

Sem patří třeba sluneční brýle, čepice s kšiltem proti slunci či dobře sedící plavky. Poohlédněte se i po lehké letní čepici, která se může hodit, plánujete-li dovolenou na vysokých horách. Chystáte-li se naopak k moři, kupte synovi tričko s UV filtrem na koupání. Ochrání jej proti pálícímu slunci.

Boty na prvním místě

Zkontrolujte také pořádně odolné sandále a vybavte dítě minimálně dvěma páry tenisek, které se v létě rozhodně neztratí. Pokud míříte na dlouhé výstupy, sáhněte i po pohorkách. U moře s kamenitými plážemi zase oceníte koupací boty. Na chalupu i do stanu se také hodí pohodlné nazouvací pantofle odolné proti vodě.

Nakupujte online

Obloukem se v tomto horku vyhněte nákupním centrům aktuálně přeplněným rodinami nakupujícími na dovolené. Raději využijte online objednávky nebo rovnou nakupujte přes e-shopy. Dobrou volbou na nákup dětského oblečení může být například e-shop Olšákovi.cz.

Hodnocení článku

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Back To Top