skip to Main Content
Robotický vysavač - Ilustrační foto

Přemýšlíte nad tím, jak si ulehčit domácí práce? Oddalujete úklid co to jen jde, a stejně se ještě pohádáte třeba o to, kdo je na řadě s vysáváním?
A ještě vás nenapadlo pořídit si vysavač, který to zvládne za vás? Že je to zbytečný luxus? A zkusili jste se zamyslet nad tím, jaké výhody vám může přinést?

Co nákupem robotického vysavače rozhodně získáte?

Na kolik si ceníte váš čas, hodinu vaší práce? Určitě na víc, než jí trávit luxováním. Díky tomuto malému zázraku ušetříte váš čas pro vaše koníčky, zábavu, rodinu. Můžete dělat cokoli – pracovat, lenošit, zatímco on si bude kroužit po bytě a hledat drobky.

Pobolívají vás záda? Po vysávání se to zrovna nezlepší, že? Ale díky tomuto zázraku už přeci hrbit svá bolavá záda nemusíte.

Vadí vám nepříjemný hluk a zvuky vysavače? Nevadí – stačí jej naprogramovat na určitý čas a tak uklidí za vás, zatímco vy budete v práci nebo na návštěvě. Sám vyjede ze své stanice, zase sám zaparkuje a vy se po těžkém dni vrátíte do uklizeného hnízdečka.

Co robotický vysavač zvládne vyřešit i uklidit za vás?

Zdá se vám, že příliš často musíte utírat prach a sotva co jej setřete, aby jste začali znovu? Díky robůtkovi se vám prašnost v bytě sníží. Oproti klasickému vysavači totiž při vysávání žádný prach nevíří. Budete upřímně překvapeni, kolik prachu po jednom vysávání vyklepete z nádobky.

Máte malé děti? Drobení je jaksi jejich přirozeností, a než se to naučí, můžete v klidu „vypustit“ na podlahu vysavač, a zavelet mu třeba skrze dálkový ovladač.

Stane se vám nehoda v podobě vysypaných sušenek? Nevadí. Zvolíte funkci, při které uklidí jen určité místo cca 1 metr čtvereční. Ideální při návštěvě, kdy už nemusíte vytahovat těžký lux.

Sdílejí s vámi domácnost čtyřnozí kamarádi? A znáte to, jak všude kam se podíváte, samý chlup? Klasický vysavač by jste třikrát denně ze skříně nevytahovali. Ale s robůtkem skoro ani nepoznáte, že nějaký ten chlup doma máte. Můžete ho zapnout víckrát denně, třeba i jen na nejvíce exponovaná místa, a je po starosti.

Zvládne každý povrch, poradí si i s rohy místnosti, předložkami, ale i drobky na posteli :)

Díky tomuto malému zázraku budou chtít vysávat i opravdoví chlapi. Nevěříte? Díky dálkovému ovladači se budou cítit jako šéfové, a ještě se vám o to, kdo vysaje, poperou :)

Hodnocení článku

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Back To Top