skip to Main Content
Levný biokrb do bytu

Možná vás už od dětství fascinuje síla i teplo živého ohně. Nejen pohled do pořádného táboráku, ale stylový design otevřených krbů, krbových vložek či praktických krbových kamen vás nenechá chladnými na těle ani na duši. Jenže OUHA! Bydlíte v bytě či domě, kde toto řešení nepřipadá v úvahu, nebo zkrátka nemáte dostatek financí na nákup ani samotný otop. Neklesejte na mysli! Biokrb je skvělým řešením, které splní vaše dávné tajné sny.

Biokrb je teplo a romantika bez námahy

Biokrb má jednu nespornou výhodu. Ve svém obývacím pokoji získáte dokonalý interiérový doplněk, který vám dopřeje příjemné teplo s originální atmosférou a romantickou duší. Pohled do skutečných ohnivých plamínků zkrátka lidstvo fascinuje od nepaměti a vy se tak můžete přidat do zástupu spokojených uživatelů, kteří si doma škrtnutím sirky vykouzlí jedinečnou a stylovou dekoraci. Biokrb je nejen skutečný oheň, ale také příjemné teplo a to bez nepříjemného poletujícího popílku, víření prachu, zakouření či nemilého vynášení popela. Biokrb zkrátka zapálíte a pak si jen užíváte dokonalé atmosféry. Navíc si jej můžete přenést z místnosti do místnosti a náklady na jeho provoz jsou zanedbatelné.

Zapomeňte na komín a užívejte výhody

Biokrb opravdu ke svému provozu a zkrášlení vašeho příbytku nepotřebuje žádný komín. Funguje totiž zcela na jiném principu, který váš interiér, ani vás, nijak nezaměstná ani nezatíží. Zapomeňte tedy na popel i kouř, a pracné čištění biokrbu. Biokrb pracuje na principu spalování biolihu nebo bioethanolu. Biokrby na biolih vyžadují vyšší bezpečnost. Biolíh se nalije do speciálního rezervoáru , stačí zapálit a slušivé plamínky a příjemné teplo se už line vašim interiérem. V případě převrhnutí by však mohlo dojít k požáru, proto tento biokrb umisťujte vždy s uvážením.

Biokrby na bioethanol fungují na podobném principu, jen se do jejich útrob na speciální pórovitou hmotu nalije bioethanol a ten po nasáknutí hoří v keramických hořácích – tedy přesněji hoří jeho výpary. Snadno se i okamžitě uhasí plamen, díky zamezení přívodu kyslíku.

Jediné, na co nesmíte při provozu biokrbu zapomenout je pravidelné větrání.

Biokrb na stůl i zeď, aneb vyberte si prosím

Biokrb se hodí všude. Ať už do vaší venkovské chalupy, pro iluzi dávných časů, či do moderně zařízeného mezonetového bytu uprostřed víru velkoměsta. Biokrby se vyrábí v mnoha designových zpracováních, dokonale je tak sladíte s jakýmkoli interiérem a to nejen stylově, ale také barevně. Biokrb si jednoduše postavíte na stůl, zavěsíte na zeď a vytvoříte si tak doslova živý a pulsující obraz, nebo jej ustavíte v prostoru a kolem něj vytvoříte něžné zákoutí z kožešin a skutečných polínek. Pokud toužíte po opravdu dokonalé iluzi krbu, vaším šálkem kávy pak bude biokrb určený k zabudování do zdi a jen na vás je, jakou stylovou formu pro jeho okolí zvolíte.

Biokrb vám dá pocit klidu, relaxace a tepla ihned, bez šetření, bez stavebních úprav a bez čekání na instalaci skutečného ohně ve vašem příbytku i duši.

Hodnocení článku

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Back To Top