skip to Main Content
Letní zábava-koloběžka

Léto je už za dveřmi a s ním i plno zábavy, relaxace, koupání, výletů, grilování, sportování a dalších aktivit. Každý podle toho, co má nejraději. Ovšem rozhodně se vyplatí předem plánovat a být připravený. Nedopusťte, že si budete klást na poslední chvíli otázku, co se započatým víkendem? Léto není rozhodně jen o dovolených u moře, přináší sebou i mnoho slunečných víkendů, které by bylo škoda prosedět doma. Chce to mít jen připravený plán.

Trochu adrenalinu

Už teď se můžete s přáteli domluvit, že během léta podniknete nějakou tu adrenalinovou zábavu. Možností existuje nespočet, stačí si jen projít nabídky a domluvit se s přáteli, co by rádi podnikli.

Výlet na koloběžkách

Dnes je velmi populární ježdění na koloběžce a doporučují to i lékaři. Posílíte svaly celého těla a napravíte si záda, pokud celý den sedíte v kanceláři u počítače. Nemusíte si hned běžet kupovat koloběžku, která není zrovna levnou záležitostí, pokud vyžadujete kvalitu a komfort z jízdy. Koloběžky se dají půjčovat a hodně půjčoven najdete v horských střediscích. Jízda je bezpečná a dá se přirovnat polo jízda, polo běh. Zasportujete si a ještě stihnete vnímat krásy přírody.

Zachyťte krásu přírody

Vyrazte jen tak s fotoaparátem do přírody a zachyťte tyto krásné okamžiky. Ať už jde o louku, les, železniční most, řeku, přehradu, lodičku, ptáky a další věci či zvířata, co vám padnou do oka. Že nejste zkušení fotografové, vůbec nevadí. Vyrazit můžete ve dvou, ve skupince, ale klidně i sami. Uděláte si zdravotní procházku, vyčistíte hlavu a srovnáte myšlenky.

Vyrazte neplánovaně

Jestliže už se vám někdy stalo, že jste seděli doma a nudili se, pak věřte, že nemusíte. Sbalte si pár švestek a běžte na nádraží, sedněte na jakýkoliv vlak a vystupte třeba za dvě či tři zastávky. Ideální je, když se přidá kamarád/ka, ale klidně můžete na poznávací výlet vyrazit sami. Bránit se dobrodružství nemusíte.

Skočte si na masáže

O víkendu má člověk vypnout a buďto se bavit nebo relaxovat. Zahoďte všechny starosti za hlavu a zajděte si na pořádnou netradiční masáž. Může jít například o masáž podvodní, masáž golfovými míčky nebo do pivních lázní. Nechat se trochu rozmazlovat není vůbec na škodu.

Projděte si památky

Ruku na srdce, byli jste ve vašem městě opravdu úplně všude? Znáte všechna muzea, kostelíky a jiné památky? Pokud skutečně ano, pak si sjeďte do nedaleko města a projděte si památky. Zjistěte, zda se zrovna nepořádá nějaká výstava, festival, jarmark apod. Vždy existují možnosti, jak se i během léta o víkendu zabavit. Rozhodně je lépe podniknout něco, než sedět doma na zadku.

Hodnocení článku

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Back To Top